Dzień Babci i Dziadka na świetlicy

Pomimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. Dnia 19 stycznia 2017 roku w świetlicy szkolnej odbyła się  wspaniała impreza.

W  pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z Paniami Barbarą Bacik, Anną Biernat, Martą Adamczyk , Lucyną Szot przygotowały piękny program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze okolicznościowe, tańce, związane tematycznie z tymże świętem.

Przygotowano również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Tu z pomocą przyszli pani Justyna Wijas, pani Maria Nowak, pan Piotr Duc. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami. Pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Lucyna Szot