ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Lato, lato, lato czeka,
razem z latem czeka rzeka,
razem z rzeką czeka las,
a tam ciągle nie ma nas…..

Tak jeszcze niedawno nucili sobie z pewnością wszyscy uczniowie w naszej szkole, oczekując zakończenia roku szkolnego. 21 czerwca uśmiechnięci, dumni z otrzymanej promocji do następnej klasy lub ukończenia szkoły przybyli po raz ostatni, aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z nauczycielami i wychowawcami oraz przyjaciółmi ze szkolnej ławy.

W trakcie uroczystego apelu z okazji zakończenia roku szkolnego głos zabrała Pani Dorota Wójcik – dyrektor szkoły, która podziękowała wszystkim za wspólny rok i gratulowała odniesienia wielu sukcesów – zarówno tych małych jak i dużych. Wśród tegorocznych gości byli, jak co roku, przedstawiciele Rady Rodziców, którzy pogratulowali uczniom osiągnięć i życzyli udanego wakacyjnego wypoczynku.

Tradycyjnie w trakcie uroczystości zostały odczytane przez Panią Dyrektor nazwiska uczniów wpisanych do Złotej Księgi. Ponadto wręczono nagrody „Waleczne Serca” zasłużonym sportowcom oraz podziękowania członkom koła teatralnego MISZMASZ, którzy już opuszczają mury naszej szkoły.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana pod kierunkiem pani Agnieszki Wnuk i Agnieszki Leś (dla klas IV – VIII) oraz pani Izabelli Czerneckiej wraz z Samorządem Uczniowskim (dla klas 0 – III).

Wyjątkowym momentem akademii było pożegnanie absolwentów – uczniów klas ósmych, którzy najpierw w humorystycznej etiudzie podzielili się swoimi doświadczeniami z ośmiu lat nauki w „trójce”, a następnie podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za lata nauki, wsparcia i opieki.

Na zakończenie akademii zaprezentowany został film podsumowujący najważniejsze wydarzenia i dorobek szkoły w minionym roku, przygotowany przez panią Urszulę Krzemień.

Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania do klas, podczas których rozdano świadectwa, dyplomy i nagrody.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!