Mistrzostwa Szkoły Klas VI w Koszykówce Dziewcząt

17 czerwca 2016 r odbył się turniej koszykówki dziewcząt klas VI o MISTRZOSTWO SZKOŁY. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”, zgodnie z przepisami PZPK.

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce –  kl. VI A (Daria Lewandowska, Karolina Pałach, Wiktoria Wójcik, Oliwia Olchawa, Emilia Leś)

2 miejsce –  kl. VI C (Julia Duch, Paulina Serafin, Maria Mleczko, Aleksandra Krokosz)

3 miejsce – kl. VI B, (Julia Sieniatecka, Wiktoria Kusiak, Weronika Pajor, Emilia Woda, Marcelina Żurek, Katarzyna Chudyba, Wiktoria Radecka, Paulina Zelek )

4 miejsce – kl. VI D. (Wiktoria Kożuch, Anna Solak, Alicja Wołek, Paulina Topolska, Oliwia Tworek)

Rozgrywki wyłoniły najskuteczniejsze koszykarki – złoty medal zdobyła  Karolina Palach 6a (44 pkt), srebrny medal – Paulina Serafin kl. 6c (26 pkt), brązowy medal – Aleksandra Krokosz kl. 6c (14 pkt).

Sekretarzem zawodów był : Jakub Świerczek z kl 6b.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom !!!