Dzień Języka Angielskiego

Jedni uczą się języka angielskiego po to, by zamówić lody na zagranicznej wycieczce, inni po to by grać w gry, jeszcze inni by zdobyć dobrą pracę, a jeszcze inni po to, by móc komunikować się z ludźmi na całym świecie. Przypomnieliśmy sobie o tym podczas DNIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, który odbył się w naszej szkole dnia 24.05.2024. Na przerwach świetnie się bawiliśmy robiąc sobie zdjęcia w fotoramie. Spora liczba uczniów wzięła udział w Konkursie Łamańców Językowych prezentując naprawdę wysoki poziom. Inni przygotowali plakaty lub prezentacje na temat „A tak właściwie po co ci ten angielski?” – pomysłów i powodów by uczyć się tego języka nasi uczniowie znaleźli wiele! Byli też tacy, którzy chętnie wzięli udział w quizie „Kahoot” online, w której wykazali się znajomością języka angielskiego oraz ciekawostek z nim związanych.

Dziękujemy za wspólną zabawę!