Drugie klasy w Zatorlandzie

W czasie deszczu dzieci… się nie nudzą! Zwłaszcza kiedy wybiorą się na wycieczkę! Tak zrobiły klasy 2A i 2B we wtorek 4 czerwca 2024 r. Mimo deszczowych prognoz uczniowie pojechali do Zatorlandu. Okazało się, że nie byli tam sami ponieważ mnóstwo uczniów z całej Polski również pojawiło się tam w tym dniu.

Dzieci odwiedziły Park Dinozaurów, gdzie pani przewodniczka opowiedziała im o niektórych gadach, a także o ich historii. Następnie udały się na film 5D, dotyczący dinozaurów i ich życia na Ziemi. Zawitały również w domku do góry nogami oraz w Parku Owadów, gdzie mogły zobaczyć te zwierzęta w sporym powiększeniu. Na koniec wycieczki odwiedziły Park Mitologii, gdzie płynąc posłuchały informacji o greckich bogach.

To była naprawdę udana wycieczka, a nasi uczniowie tylko potwierdzili, że nie ma złej pogody, może być tylko złe ubranie! 😉