Wojewódzki Przegląd Pieśni Kresowej

II miejsce dla Zespołu wokalnego w Wojewódzkim Przeglądzie Pieśni Kresowej
9 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gromniku odbył się II Wojewódzki Przegląd Pieśni Kresowej. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalno- instrumentalny w składzie: Anna Słota, Anna Adamczyk, Hanna Gorczyca, Aleksandra Wołek, Weronika Idzi, Matylda Bujak, Kinga Pyrek, Anna Solak oraz Anna Szkodny ( skrzypce) i Wojtek Górski ( akordeon). Na fortepianie towarzyszył zespołowi pan Michał Seremak, a dyrygowała pani Iwona Mikołajek. Drugiego dnia w Dworku Ignacego Jana Paderewskiego w Kąśnej Dolnej odbył się koncert laureatów oraz wręczenie dyplomów i statuetek. Zespołowi w pierwszym jak i drugim dniu towarzyszyli również : Ks. Jacek Walczyk i pan Marek Górski, którzy zadbali o transport.

Wideo                                                                                                                Iwona Mikołajek