Warsztaty w kawiarence księgarni językowej Polanglo

Dnia 24 maja 2024, 18 uczniów klas 7 (7a, b, c, d) uczestniczyło w wyjątkowych warsztatach językowych poświęconych gramatyce języka niemieckiego. Zajęcia, które odbyły się w krakowskiej kawiarence księgarni językowej Polanglo, miały na celu naukę gramatyki w sposób aktywny, co zapewniło uczestnikom zarówno edukację, jak i dobrą zabawę. Tym razem skupiliśmy uwagę na bierniku. Uczniowie pracowali w grupach, parach i samodzielnie. Pojawiły się różnorodne zadania, filmiki i prezentacje. Był ruch, rysowanie i zabawa. W ten sposób udowadnialiśmy, że gramatyka może być miła, przyjemna i angażująca.

Uczestnictwo w warsztatach językowych przynosi wiele korzyści, które przekładają się na lepsze wyniki w nauce i ogólny rozwój językowy uczniów. Praca zespołowa sprzyja nawiązywaniu i wzmacnianiu relacji między uczniami, a aktywne metody nauczania, takie jak gry i zabawy, sprawiają, że nauka staje się przyjemniejsza i bardziej motywująca.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

« z 2 »