Wojewódzkie sztafetowe biegi przełajowe

Sztafeta dziewcząt – 7 miejsce w województwie

W dniu 22.04.2016r w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu został rozegrany FINAŁ WOJEWÓDZKI w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH szkół podstawowych na dystansie 9x800m. W zawodach brało udział 34 najlepszych drużyn z całego województwa małopolskiego. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zakończyła rywalizację na bardzo dobrym SIÓDMYM MIEJSCU.

Skład zespołu: Brach Eryka, Waśniowska Julia, Zachara Maja, Woda Kornelia, Kowalczyk Olga, Hudy Oliwia, Brach Oliwia, Kraj Maria, Hudy Julia, Olchawa Oliwia, Woda Julia.

Jest to nasz największy sukces w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Chciałabym bardzo podziękować całej drużynie za zaangażowanie i wolę walki oraz ciężką pracę dzięki, której udało się nam znaleźć w pierwszej DZIESIĄTCE W WOJEWÓDZTWIE.