Konkurs MÓJ KOŚCIÓŁ

Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Celem  konkursu  – przedstawienie w formie pracy plastycznej kościoła – budynku w  którym dzieci biorą udział w Eucharystii. Konkurs przeznaczony był dla uczniów  młodszych klas szkół podstawowych od I do VI.

Każdy uczestnik konkursu wykonywał  indywidualnie jedną pracę w formacie nie  mniejszym niż A3, stosując wybrane przez siebie techniki plastyczne takie jak: rysowanie,  malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika.

Z naszej szkoły wysłano prace : Magdaleny Partyki z klasy 4b, Michała Bąka z klasy 5a, Katarzyny Fior z klasy 6a i Miłosza Wójcika z klasy 6c.

Grażyna Pleśniarska-Gwizdała