Z wizytą u przedszkolaków

10 maja uczniowie naszej szkoły, Hania Walczak z klasy 7 d oraz Natan Popielarski z klasy 8 a, odwiedzili Publiczne Przedszkole nr 10 im. Jana Pawła II w Brzesku, by wziąć udział w uroczystości upamiętniającej rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi jako honorowi goście. Młodzież zaprezentowała się młodszym kolegom w tradycyjnych strojach szlacheckich. Przedszkolaki, zafascynowane barwnymi kostiumami, z uwagą słuchały o tym, jak ubierano się w dawnej Polsce i z jakich elementów składał się tradycyjny strój polskiego szlachcica. Następnie mieliśmy okazję podziwiać wspaniały występ w wykonaniu młodych artystów. Bardzo dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom Przedszkola nr 10 za zaproszenie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie uczcić tak ważne dla naszej historii święto.