Wielkanocny kiermasz

W marcu w naszej szkole zorganizowany został wielkanocny kiermasz, który jak zawsze przyciągnął tłumy uczniów, rodziców i nauczycieli. Tym razem na szkolnym kiermaszu można było zakupić przepyszne ciasta, kolorowe galaretki, soki owocowe i ozdoby wielkanocne przygotowane przez uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Nie zabrakło również loterii fantowej.

Przez kilka dni w okresie wielkanocnym szkolny hol wypełniał się zapachem świeżo pieczonych wypieków. Stoły uginały się pod ciężarem różnorodnych słodkości. Obok nich pyszniły się miseczki z galaretkami w różnych smakach i kolorach, ozdobione bitą śmietaną i owocami.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zarówno miłośnicy tradycyjnych smaków, jak i ci, którzy szukali bardziej wyszukanych propozycji, nie mogli narzekać na brak wyboru. Organizatorzy zadbali również o estetykę – wszystkie wypieki były pięknie udekorowane, co dodatkowo zachęcało do zakupu.

Dochód z kiermaszu został przeznaczony na wsparcie szkolnych inicjatyw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia – zarówno osobom, które piekły i przygotowywały słodkości, jak i tym, którzy je kupowali. Szczególne podziękowania należą się uczniom za ich zaangażowanie oraz rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji.

Kiermasz słodkości to nie tylko okazja do skosztowania pysznych wypieków, ale przede wszystkim dowód na to, jak wspólna praca i zaangażowanie mogą przynieść wspaniałe rezultaty. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnego kiermaszu i nowych, smakowitych propozycji!

Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie!