Sztafetowe biegi przełajowe – powiat

Dnia 12 kwietnia na stadionie w Czchowie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe powiatu brzeskiego. W zawodach brało udział siedem szkół.

Sztafeta składała się z 9 zawodników. Jako pierwsi wystartowali chłopcy, którzy po zaciętej i pasjonującej walce uplasowali się na bardzo dobrym trzecim miejscu.

W biegu dziewcząt od samego początku prowadziła sztafeta z naszej szkoły i z każdym okrążeniem zwiększała przewagę. Pierwsza na metę przybiegła reprezentantka naszej szkoły daleko w tyle zostawiając rywalki.

Dziewczęta zajmując pierwsze miejsce wywalczyły awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy podobnych wyników w przyszłości.

Reprezentacja dziewcząt: Brach Eryka, Waśniowska Julia, Zachara Maja, Kowalczyk Olga, Hudy Oliwia, Brach Oliwia, Kraj Maria, Hudy Julia, Olchawa Oliwia, Madej Maja, Pawłowska Weronika, Woda Julia.

Reprezentacja chłopców: Marecik Kamil, Kukulski Mikołaj, Kubala Marcel, Gurgul Igor, Put Paweł, Smaluch Adrian, Pośladek Łukasz, Piekarz Konrad, Gryga Jakub, Kania Maciej,