Sztafetowe biegi przełajowe – gminne

W dniu 6 kwietnia na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego odbyły się Mistrzostwa Gminy Brzesko szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych. Miło jest nam poinformować iż znakomicie w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły zajmując w rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce.

Złote medale po wspaniałej walce wywalczyły: Brach Eryka, Woda Kornelia, Zachara Maja, Kowalczyk Olga, Hudy Oliwia, Brach Oliwia, Kraj Maria, Hudy Julia, Olchawa Oliwia, Madej Maja, Pawłowska Weronika, Woda Julia.

W rywalizacji chłopców uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce. W naszej srebrnej sztafecie startowali : Marecik Kamil, Kukulski Mikołaj, Kubala Marcel, Gurgul Igor, Put Paweł, Smaluch Adrian, Piekarz Konrad, Cięciwa Mateusz, Kania Maciej, Zdunek Kacper.

Wszystkim naszym uczniom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w zawodach powiatowych do których zapewniły sobie prawo startu dziewczęta jak i zarówno chłopcy.