III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

Dnia 16.03.2016r. odbyła się trzecia edycja Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Festiwal ma na celu stworzenie warunków dla rozwoju amatorskiego ruchu muzycznego oraz zainteresowania dzieci śpiewaniem piosenek. Przede wszystkim zależy nam jednak na stworzeniu wspólnej, dobrej zabawy, z odrobiną współzawodnictwa.

Do udziału zgłosiły się następujące szkoły: PSP z Uszwi, PSP z Gnojnika, PSP nr 2 z Jadownik, PSP z Bucza, PSP z Poręby Spytkowskiej, PSP z Porąbki Uszewskiej, PSP z Jasienia, PSP z Mokrzysk. Uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Jury w składzie: Krzysztof Szydłowski ( przewodniczący), Karina Legutek, Magdalena Szot przyznało następujące nagrody:

w kategorii klas I: I miejsce Milena Tota – PSP nr 3 Brzesko , II miejsce Maja Grabowska – PSP Mokrzyska, III miejsce Izabela Strzesak – PSP Gnojnik

w kategorii klas II: I miejsce Maria Skirło – PSP Gnojnik, II miejsce Zuzanna Kurzydło – PSP Jasień, III miejsce Kinga Sowa – PSP Porąbka Uszewska

w kategorii klas III: I miejsce Kacper Mikołajek – PSP nr 3 Brzesko, II miejsce Emilia Batko – PSP Porąbka  Uszewska, III miejsce Aleksandra Migacz – PSP Gnojnik

Gratulujemy!

Organizatorzy: Lucyna Szot, Aneta Franczyk, Katarzyna Zelek.