Szkolny Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom”

Dnia 15 marca 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom” dla klas I -III. Tegoroczny konkurs poświęcony był wierszom Jana Brzechwy i odbywał się  w 3 kategoriach wiekowych. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Wszystkie dzieci pięknie i z ogromnym przejęciem, recytowały swoje wiersze.

Komisja konkursowa w składzie: p. Anna Gaudnik, p. Karina Legutek, p. Justyna Krzywacka, p. Katarzyna Iskra, wyłoniła najlepszych z pośród 48 uczniów.

Oto wyniki konkursu:

Klasy pierwsze: I miejsce: Zuzanna Goc kl. I f, II miejsce: Tymoteusz Krzywacki kl. I e, III miejsce: Nataniel Jugo kl. I d, Wyróżnienie: Sonia Węgrzyn kl. I a

Klasy drugie: I miejsce: Emilia Pytka kl. II e, II miejsce: Kinga Kolbusz kl. II e, III miejsce: Róża Zyznawska kl. II d, Wyróżnienie: Emilia Górka kl. II a

Klasy trzecie: I miejsce: Sebastian Świerczek III c, II miejsce: Kacper Mikołajek III b, III miejsce: Franciszek Osyba III b, Wyróżnienie: Emilia Sacha III c

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie a szczególnie zwycięzcom. Dyplomy oraz nagrody wręczone zostaną podczas obchodów Światowego Dnia Książki. Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie Anna Duch oraz Aneta Franczyk.

Ofiarodawcami drobnych upominków są m.in. Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”, firma Veracomp, bank Kasa Stefczyka, apteka Vita 2 oraz Multimedia. Serdecznie dziękujemy.

Anna Duch