Marcowe mistrzostwa w pływaniu

5 marca na pływalni Brzeskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Brzesku obyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym, w którym to nasi uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki dla naszej szkoły. W finale ID na podium stanęli  Julka Szczepanek, Hania Bakalarz, Marcelina Dyba, Tomek Sacha, Jakub Kucia, Kyrylo Romantsov, Ignacy Kusiak.

Chociaż nie udało się stanąć wszystkim na podium to i tak dzielnie walczyli Zosia Kuzak, Hubert Bernacki, Kaja Górka.

Natomiast starsi uczniowie klas 7-8  w składzie Pola Baniak, Rysiu Kubik , Patryk Surma, Alek Małysa, Adam Biel  również pokazali ducha walki zajmując indywidualnie miejsca na podium jak i w pływaniu drużynowym wywalczyli pierwsze miejsce.

Wielkie Gratulacje dla naszych uczniów!