Festiwal Piosenki Dziecięcej

Dnia 15 lutego 2016 roku odbyła się w naszej szkole już trzecia edycja  Festiwalu Piosenki Dziecięcej dla klas I -III. Organizatorem były: Lucyna Szot, Aneta Franczyk, Katarzyna Zelek.

Celem festiwalu było: wspieranie najzdolniejszych wokalnie dzieci i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych oraz dorobku artystycznego, propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci,  promocja dziecięcej twórczości,  popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych,  rozwijanie talentów estradowych, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

W festiwalu wzięło udział 30 dzieci z klas I – III. Komisja artystyczna w składzie: Iwona Mikołajek, Barbara Zelek, Aneta Franczyk wyłoniła laureatów festiwalu.

Osoby nagrodzone  to:

W kategorii klas I

I miejsce  Milena Tota kl. 1e, II miejsce  Sonia Węgrzyn  kl. 1a, III miejsce  Karolina Madej  kl. 1c, Wyróżnienie:  Magdalena Wójcik  kl. 1a

W kategorii klas II

I miejsce  Julia Zelek kl. 2a, II miejsce  Gabriela Kornaś kl. 2d, III miejsce  Natalia Stachowicz   kl. 2c, Kamila Górka kl. 2e, Katarzyna Franczyk 2e, Wyróżnienie:  Kacper Maciejowski 2c

W kategorii klas III

I miejsce  Kacper Mikołajek kl. 3b, II miejsce  Amelia Dadej  kl. 3c, III miejsce  Zuzanna  Szczepaniak   kl. 3d, Wyróżnienie:  Julia Wójcik kl. 3b

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Lucyna Szot, Aneta Franczyk, Katarzyna Zelek