Gminne zawody w narciarstwie alpejskim

15 stycznia 2016 r w Kluszkowcach odbyły się zawody gminne w narciarstwie alpejskim. Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach wiekowych kl. I-IV  oraz kl. V-VI. Suma czasów z dwóch przejazdów stanowiła wynik końcowy rywalizacji. Nasi uczniowie zdobyli osiem medali.

Wyniki końcowe :

Dziewczynki kl. I-IV  (13 zawodniczek)

1m – Witkowska Oliwia, 3m – Sacha Emilia, 4m – Sajdak Waleria, 5m – Czapkowicz Agnieszka, 6m – Stypka Oliwia, 7m – Hajdo Julia, 10m – Brach Eryka, 11m – Chrabąszcz Julia.

Dziewczynki Kl. V-VI ( 8 zawodniczek)

1m – Pajor Weronika, 3m – Sacha Zuzanna, 7m – Szkodny Anna, 8m – Brach Oliwia.

Chłopcy kl. I-IV ( 15 zawodników)

1m – Babicz Bartosz, 3m – Witkowski Jakub, 5m – Piechowicz Jakub, 6m – Sacha Bartosz, 8m – Grabarz Dominik, 9m – Garbień Michał, 15m – Kostrzewa Seyoum Samuel.

Chłopcy Kl V- VI ( 13 zawodników)

1m – Górski Wojciech, 2m – Garbień Franciszek, 6m – Okas Oliwier, 7m – Klimek Kacper, 10m – Fiolek Kacper,12m – Kostrzewa Seyoum Melak.