Powiatowe zawody w pływaniu

4 grudnia 2015 r na Krytej Pływalni w Brzesku odbyły się powiatowe zawody w pływaniu. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50m. Nasi uczniowie zdobyli 6 medali indywidualnie i 2 złote medale w sztafecie.

Wyniki końcowe:

Styl klasyczny : Pawłowska Weronika 2 miejsce, Brach Eryka 6 m, Pałach Karolina 17 m , Klimas Aleksander 1miejsce, Babicz Bartosz 2m, Zdunek Kacper 5 m .

Styl grzbietowy : Brach Oliwia 2 miejsce, Olchawa Oliwia 4 m, Garbień Franciszek 1miejsce,

Styl dowolny Madej Maja 1miejsce, Dyba Klaudia 6 m, Kornaś Patrycja 13m, Lewandowska Daria 16m , Piłkowski Jan 5 m, Chmal Robert 11m, Świerczek Jakub 14 m, Brożyna Piotr 16m, Stefański Jakub 17m.

Nasze sztafety chłopców i dziewcząt z dużą przewagą nad pozostałymi szkołami zdobyły pierwsze miejsce na dystansie 8 x 50 m .

„Złota drużyna dziewcząt” : Kornaś Patrycja Olchawa Oliwia Pałach Karolina Brach Oliwia Brach Eryka Pawłowska Weronika Madej Maja Dyba Klaudia. (czas : 6 minut 17 sekund )

„Złota drużyna chłopców”  : Klimas Aleksander, Piłkowski Jan, Babicz Bartosz, Garbień Fanciszek, Swierczek Jakub, Stefański Jakub, Zdunek Kacper, Chmal Robert (czas: 7 minut 33 sekundy).