ÓSMOKLASIŚCI NA X FESTIWALU ZAWODÓW

Czas wyboru ścieżki edukacyjnej po szkole podstawowej to ważny moment w życiu każdego ucznia. Dlatego też nasi ósmoklasiści chętnie skorzystali z zaproszenia do udziału w X Festiwalu Zawodów – Nowe Horyzonty Edukacji Zawodowej w Zespole Szkół nr 2 w Bochni, który odbył się 8 lutego. Była to doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, kierunkami kształcenia, możliwościami rozwoju i perspektywami zawodowymi, jakie daje placówka. Młodzież z klas ósmych miała okazję porozmawiać z nauczycielami oraz obecnymi uczniami, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami. Dla gości ze szkół podstawowych zostały także zorganizowane zajęcia warsztatowe, które pozwoliły na praktyczne zapoznanie się z wybranymi zawodami.