UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY WOLONTARIUSZAMI WOŚP

W niedzielę, 28 stycznia, odbył się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja zbierała środki dla dużych i małych pacjentów polskich oddziałów pulmonologicznych. Środki zebrane podczas tegorocznej edycji zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnostyki, monitorowania i rehabilitacji osób cierpiących na choroby płuc. Jak co roku uczniowie z najstarszych klas naszej szkoły włączyli się w działania fundacji Jurka Owsiaka i mimo niesprzyjającej pogody cały dzień kwestowali na ulicach Brzeska, zbierając datki do puszek.

Jesteśmy dumni, że coraz więcej młodych ludzi angażuje się w wolontariat i akcje społeczne, co dowodzi, że młodzież nie przechodzi obojętnie obok ludzkich problemów i pragnie pomagać potrzebującym. Dziękujemy!