ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2024/2025

serdecznie zaprasza

do zapisu do klasy pierwszej dzieci siedmioletnich, urodzonych w roku 2017
na rok szkolny 2024/2025

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły przyjmowane są do klasy pierwszej z urzędu na podstawie zgłoszenia rodziców/opiekunów prawnych złożonego do dnia 4 marca 2024 roku włącznie.

• Druk zgłoszenia z obwodu i wniosek o przyjęcie do klasy 1 spoza obwodu  dostępne do pobrania na stronie internetowej szkoły w zakładce rekrutacja lub w sekretariacie szkoły.
  • Zapisy i przyjmowanie wniosków prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.
  • Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać
    w sekretariacie szkoły pod nr telefonu 14 66 312 82.

Jeżeli Państwa dziecko będzie spełniać w/w obowiązek w innej szkole (poza obwodem) należy  ten fakt zgłosić:
– osobiście w sekretariacie PSP nr 3 w Brzesku,
– telefonicznie,