II edycja Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas pierwszych

Udział w konkursie miał na celu popularyzację wiedzy uczniów z BRD oraz stanowił doskonałą okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji dzieci w zakresie wychowania komunikacyjnego.

Na konkurs wpłynęło 99 prac wykonanych różnymi technikami przez uczniów klas pierwszych z 10 szkół gminy Brzesko. Oceny prac konkursowych dokonało 10.11.2015 r. Jury w składzie: podinspektor Zbigniew Baruś – Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego w Brzesku, Joanna Chmielarz – plastyk z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzesku, Piotr Duda – plastyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku.

Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę: zgodność z tematem i zasadami ruchu drogowego, oryginalność, inwencję twórczą, ogólne wrażenie estetyczne, samodzielność wykonania pracy.

Nagrodzono łącznie 21 uczestników. Oto lista laureatów:

Ksawery Repeta – PSP nr 1 Jadowniki, Adrian Olchawa  – PSP nr 3 Brzesko, Szymon Stalmach -PSP nr 2 Brzesko, Daniel Szydłowski – PSP nr 3 Brzesko, Gabriela Polek – PSP Sterkowiec, Wiktor Brożek  -PSP nr 2 Jadowniki, Milena Halik – PSP Okocim, Kornelia Strąg -PSP Bucze, Julia Olchawa –  PSP nr 1 Jadowniki, Bartłomiej Palej – PSP nr 3 Brzesko, Michał Garbień – PSP nr 3 Brzesko, Hubert Okas  – PSP nr 1 Jadowniki, Kamila Wolak – PSP Jasień, Kamil Ziółkowski– PSP nr 3 Brzesko, Anastazja Ważydrąg– PSP nr 2 Brzesko, Szymon Pachniewski – PSP Mokrzyska, Magdalena Wójcik – PSP nr 3 Brzesko, Mateusz Kraj – PSP nr 1 Jadowniki, Karina Put – PSP nr 2 Jadowniki, Maciej Nowak– PSP nr 2 Jadowniki, Krzysztof Wąs – PSP nr 2 Jadowniki.

Jury i organizatorzy dziękują uczestnikom za wykonanie wspaniałych prac. Słowa podziękowania kierują również do opiekunów, którzy zachęcili swoich uczniów do udziału w konkursie i koordynowali go w swojej szkole.

Wyżej wymienionych laureatów wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 19.11.2015 r. o godz. 1000 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku. Tu także zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie nadesłane na konkurs prace, w tym nagrodzone.  Prace te będzie można oglądać w terminie od 13.11.15 r. do 20.11.15 r. Zapraszamy!

Koordynatorzy: Dorota Wojtyś,  Renata Libera , Janina Górska, Teresa Sediwy

Sponsorzy : Burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka, MORD Tarnów.