Poznajemy różne zawody

Dnia 13. 10. 2015r  naszą społeczność świetlicową odwiedzili policjanci.. Zostali  zaproszeni w celu przeprowadzenia z dziećmi pogadanki na temat ich bezpieczeństwa. Pierwszaki otrzymały odblaski w kształcie „duszka”.

Dnia 21.10.2015r „świetliczaki” udały się na wycieczkę do Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. Tam przedstawiciele strażaków opowiedzieli dzieciom,  że nie wolno bez powodu dzwonić na numery alarmowe. Następnie  oprowadzili nas po strażnicy, pokazali samochody wraz z ich wyposażeniem i przeprowadzili symulowaną akcję ratowniczą. Była to pouczająca wycieczka.

Spotkania zostały zorganizowane przez wychowawców świetlicy szkolnej: Lucynę Szot, Katarzynę Iskrę, Katarzynę  Zelek w ramach  zajęć , których tematem  jest poznawanie  różnych zawodów.