ŚWIĄTECZNY CZAS W NASZEJ SZKOLE

Tegoroczne świąteczne odliczanie ubarwiały w naszej szkole liczne atrakcje, które dla naszej społeczności przygotowali nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.

6 grudnia gościliśmy św. Mikołaja, który obdarował wszystkich pysznymi słodyczami. Po raz kolejny odbył się też kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczestników WTZ. Na specjalnie przygotowanych stoiskach na parterze szkoły znalazły się piękne bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. wspaniałe stroiki, bombki, aniołki itp. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci.

22 grudnia obejrzeliśmy wspaniałe jasełka w wykonaniu uczniów klas czwartych przygotowane pod kierunkiem pań: Moniki Sułek, Agnieszki Dzieńskiej i Agnieszki Sachy.  Widowisko zachwyciło publiczność i było pięknym akcentem w naszym wspólnym świętowaniu Bożego Narodzenia. W tym dniu wręczono także nagrody za prace wykonane w ramach Szkolnego Konkursu na Rodzinną Ozdobę Choinkową. Po życzeniach, które do uczniów skierowały pani dyrektor Dorota Wójcik oraz pani Magdalena Bomert – przedstawicielka Szkolnej Rady Rodziców, wręczeniu nagród i wspólnym kolędowaniu przyszedł czas na klasowe Wigilie.