Wykaz absolwentów 2008/2009

Uczniowie którzy ukończyli szkołę 19.06.2010 r

kl. VI a

Baniowski Jakub, Barnaś Kamil, Bryl Ewelina, Brzoza Ernest, Chudyba Kamil, Dudek Maria, Duśko Michalina, Gryz Monika, Gurgul Kewin, Hudy Weronika, Iwaniec Patryk, Klecki Mariusz, Komajszko Dominika, Michalec Ewelina, Michalski Konrad, Michałczyk Natalia, Olchawa Karolina, Pacura Małgorzata, Zajda  Damian .

kl.VI b

Baruś Iwona, Dadej  Emilia, Drużkowski Daniel, Dukała Jagoda, Grech Jakub, Gwizdała Karol, Hebda  Michał, Herbert Anna, Hładun Sebastan, Imioło Danuta, Jarosz  Konrad, Kaim Aleksandra, Kania Małgorzata, Kołodziej Szymon, Kosiński Jakub, Opiła Karol, Pawłowski  Filip, Piwowarska Ada, Pleśniarska Alicja, Rzenno Eryk, Sojka  Klaudia, Stachowicz  Mateusz, Szot Dominika, Wadycka  Anna, Wójciuk Marceli, Zachara Aleksandra.

kl.VI c

Borowiec Norbert, Brożek Mateusz, Chmura Klaudia, Fałkowski Jakub, Golonka Justyna, Grabowicz Sylwia, Karwala Anna, Kochański Piotr, Kociołek Zuzanna, Kostrzewa-Seyoum Gloria, Kotra Beata, Kozub Oliwia, Kubala Ernestyna, Kwolek Krzysztof, Migdał Jakub, Miłek Aneta, Mleczko Wojciech, Piechnik Mateusz, Piekarz Wiktor, Pietrusiński Dawid, Pleśniarski Dawid, Skrzyńska Angelika, Talarek Emilia, Wolny Przemysław, Wołek Dominik

kl.VI d

Grzyb Zuzanna   ,  Koczaska Julia,   Lechowicz Bartłomiej, Nazli Joanna, Niemiec Bartosz, ,Nosal Jakub, Nowak  Marcelina, Pawlina  Weronika, Rabiasz Damian ,Rabiasz Dominik, Sady Krystian, Simon Oskar, Słupska Wiktoria, Smaluch  Jakub,Styrna Wiktoria, Szuba Paweł, Wolsza Aleksandra,Woźniak  Aneta, Wszołek Michał, Zych Anita .