JULIA KOSTRZEWA WYRÓŻNIONA W MAŁOPOLSKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM

Julia Kostrzewa, uczennica klasy 7a, została wyróżniona w Małopolskim Konkursie na najlepszą infografikę „Czy media społecznościowe SZKODZĄ czy POMAGAJĄ komunikacji między ludźmi?”

Jego celem było wspieranie rozwoju umiejętności cyfrowych uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem bezpiecznego nawigowania w sieci, krytycznej analizy informacji, narzędzi i materiałów opartych na sztucznej inteligencji, które są dostępne w sieci. Zadaniem uczestników było przygotowanie infografiki o walorach edukacyjnych stanowiącej odpowiedź na postawione w tytule konkursu pytanie.

Dnia 14 grudnia 2023r. w MCDN w Tarnowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs. W trakcie gali wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom oraz podziękowania ich opiekunom.

Julii gratulujemy sukcesu.

Marzena Pabian