Konkursy plastyczne

Powiatowy Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Moda na życie wolne od uzależnień” organizowany przez Komendę Powiatową Policji, Straży Pożarnej i Urzędu Miejskiego w Brzesku na stadionie OKS.

Konkurs ten zorganizowany został w związku z Ogólnopolskim Głosem Profilaktyki, a jego zadaniem było promować życie bez uzależnień. Spośród prac plastycznych wykonanych różnymi technikami, w formie także banerów/transparentów wyłoniono i nagrodzono kilka prac. Wśród nagrodzonych znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły: Karolina Cabała i Natalia Baniak  z kl. 6a. Gratulujemy!

Gminny Konkurs Plastyczny „Portret mamy” organizowany przez MOK w Brzesku pod patronatem Barbary Kaczmarowskiej-Hamilton i Burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki.

Konkurs ten pozwolił nie tylko na rozwinięcie inwencji twórczej, ale także na kształtowanie uczuć do najbliższych wyrażonych przez różnorodne środki wyrazu plastycznego. Nagrodę w tym konkursie zdobyła uczennica klasy 4a Oliwia Górka. Gratulujemy!

Dorota Wojtyś