Budowa „Aktywnego Przejścia”

Zapraszamy do głosowania  w konkursie na budowę „ Aktywnego Przejścia”

Fundacja PZU przeznaczyła po 50 tysięcy złotych na budowę 20 „aktywnych przejść”. Gmina Brzesko zgłosiła do konkursu  przejście przy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 (ul. Leg. Piłsudskiego). Lokalizację tę wybrano m.in. ze względu na duże natężenie ruchu samochodowego.

Głosować można wybierając stronę www.stopwariatom.pl ,  na pierwszej stronie jest  ikona -aktywne przejścia –. Proszę wybierać po prawej stronie strzałki i pojawia się napis – zagłosuj na wybrane przejścia – pojawia się lokalizacja- proszę wpisać Brzesko– następnie na mapie  pojawiają się 4 serduszka przy lokalizacjach – najechać należy myszką na przejście przy ulicy Legionów Piłsudskiego  i kliknąć – głosuj (przesuwając na skali serduszko) – na razie bez ograniczeń, im więcej tym lepiej.

Prosimy o zaangażowanie.