Sztafetowe biegi przełajowe

16 kwietnia 2015 roku na stadionie treningowym Okocimskiego Klubu Sportowego odbyły  się Mistrzostwa Gminy Brzesko Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewięcioosobowe sztafety po 3 uczniów z klas IV, V i VI mieli do pokonania dystans  800m dziewczęta, a chłopcy 1000m. Dziewczęta zajmując pierwsze miejsce,  a chłopcy drugie miejsce zapewnili sobie awans do zawodów powiatowych, które odbyły się 24 kwietnia na stadionie OKS.

Zawodniczki z naszej szkoły na szczeblu powiatowym zakończyły rywalizację  na drugim miejscu a chłopcy na dobrym trzecim miejscu.

Skład reprezentacji:

W KATEGORII DZIEWCZĄT: Karolina Cabała, Klecka Aleksandra, Zdebska Emilia, Woda Julia, Madej Maja, Pawłowska Weronika, Olchawa Oliwia, Kraj Maria, Kowalczyk Olga, Hudy Julia, Hudy Oliwia.

W KATEGORII CHŁOPCÓW: Stachowicz Kamil, Woda Bartosz, Repetowski Maciej, Koźiński Sebastian, Cięciwa Mateusz, Bujak Jakub, Pośladek Łukasz, Słupski Kamil, Smaluch Adrian, Okas Oliwier.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.