Szkolny konkurs wiedzy o regionie 2015

W marcu 2015 roku odbył się szkolny konkurs wiedzy o regionie. Wzięło w nim udział 29 uczniów z klas czwartych, piątych i szóstych. Coroczne konkursy poświęcone naszemu miastu i regionowi rozbudzają zainteresowania przeszłością naszej „małej Ojczyzny”, jej zabytkami i wybitnymi przedstawicielami, a także kształtują umiejętność wykorzystywania informacji dostępnych w różnych źródłach. Młodzież poznając dorobek kulturowy, obyczajowy i ekonomiczny swojego regionu zwiększa swą aktywność w życiu wspólnoty lokalnej.

I miejsce w konkursie zdobył Krzysztof Babicz z klasy VI „b”,  II miejsce Wiktoria Czernecka z klasy VI „c”, III miejsce Alicja Lechowicz z klasy VI „a”

Nagrody i dyplomy zostały wręczone na apelu poświęconym Światowemu Dniu Książki .

Grażyna Pleśniarska-Gwizdała