WARSZTATY JĘZYKOWE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

6 października uczniowie klasy 8b mieli możliwość uczestniczyć w niecodziennych zajęciach z języka niemieckiego. Zajęcia w formie zabawowo- warsztatowej odbyły się w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku i poprowadziła je pani Joanna Przybyłowska z Instytutu Goethego w Krakowie.

Uczniowie naszej szkoły utwierdzili się w przekonaniu, że lekcja języka niemieckiego może być nie tylko wyczerpująca, ale przede wszystkim ciekawa i przyjemna. I z ta myślą zaczynamy rok szkolny 2023/2024.

Po zajęciach dla uczniów odbyły się warsztaty dla nauczycieli, podczas których nas nie zabrakło, ponieważ cenimy sobie współpracę z naszym ulubionym Instytutem Goethego i chętnie korzystamy z wskazówek i wsparcia metodycznego. Każde spotkanie z lektorami Instytutu to dla nas okazja do wzbogacenia warsztatu pracy. Dziękujemy serdecznie.