Konkurs piosenki angielskiej

2 lutego 2015 r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenki angielskiej „Sing Along English Songs” dla uczniów z klas IV – VI zorganizowany przez panią Annę Gadowską i panią Dominikę Chudnicką.

Uczestnicy konkursu zaprezentowali swój talent muzyczny i umiejętności językowe, wykonując wybrany przez siebie utwór. Jury, w skład którego weszły: pani Zofia Pabian, pani Aneta Franczyk  oraz pani Magdalena Szot, wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach. Poniżej prezentujemy listę laureatów.

Klasy czwarte: I miejsce: Emilia Toboła – IV C , II miejsce: Jakub Łoboda i Piotr Brożyna – IV B, III miejsce: Katarzyna Jaroszek-IV B, wyróżnienie: Anna Adamczyk i Justyna Wołek -IV C

Klasy piąte: I miejsce: Weronika Pajor – V B, II miejsce: Matylda Bujak-V D, III miejsce: Julia Sieniatecka- V B

Klasy szóste: I miejsce: Maria Mikołajek -VI D, II miejsce: Julia Zych -VI D, III miejsce: Gabriela Wołek-VI B, wyróżnienie: Aleksandra Szafarska-VI D

Zdobywcy pierwszych miejsc zaprezentowali się w trakcie specjalnej akademii w dniu 30 stycznia. Wtedy też wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor oraz organizatorek konkursu. Warto również dodać, że uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca, zostali zakwalifikowani do etapu międzyszkolnego konkursu, który odbędzie się w Dzień Otwarty Szkoły, 12 marca 2015 r.