Konkurs „Dama i dżentelmen szkoły”

W lutym i marcu w naszej szkole odbył się konkurs pt. ,,Dama i dżentelmen szkoły”. Zmagania miały na celu uhonorowanie tych uczniów, którzy wyróżniają się: grzecznością, dobrym zachowaniem, życzliwością, miłym odnoszeniem się do innych, znajomością i stosowaniem na co dzień zasad savoir – vivre’ u.

Takich uczniów jest w naszej szkole bardzo dużo. Jednak każdą klasę mogło reprezentować jedynie dwoje kandydatów wybranych przez swych wychowawców oraz kolegów i koleżanki. Uczniowie ci rywalizowali ze sobą wypełniając zadania konkursowe. Poziom był bardzo wyrównany, dlatego każdy z uczestników konkursu może czuć się zwycięzcą!

Najbardziej wyróżnili się następujący uczniowie: Gabriela Kornaś z kl.1d, Franciszek Zych kl. 1e, Kacper Mikołajek kl. 2b, Kamila Zelek kl. 2b, Oliwia Witkowska kl. 2a, Emilia Kuzak kl.3b, Piotr Bujak kl. 4a, Maria, Kraj kl. 4c, Aleksandra Wołek kl. 5d, Szymon Grynastyl kl. 5b, Gabriela Wołek kl. 6b,  Paweł Serwin kl. 6c.

Zaszczytny tytuł DAMY I DŻENTELMENA SZKOŁY w klasach młodszych otrzymali – Wiktoria Rudnicka z kl. 3a oraz Jacek Bukowski z kl. 3c, a w klasach starszych Małgorzata Leś z kl. 4d oraz Krzysztof Babicz z kl.6b. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Organizatorkami konkursu była pani Agata Kawalerczyk, pani Helena Wojciechowka i pani Katarzyna Zelek.