ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

4 września społeczność naszej szkoły powitała nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia pani dyrektor – Doroty Wójcik, która powitała zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów, rodziców oraz nauczycieli, życząc wszystkim wielu sukcesów i wytrwałości. Słowa wsparcia
i życzenia pomyślności przekazała również uczniom Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Magdalena Bomert. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Marzeny Rzenno, pani Barbary Zelek i pani Izabelli Czerneckiej  (dla klas V – VIII) oraz przez klasy  III a i III b pod kierunkiem pani Luizy Płaczek i pani Joanny Rdzawskiej – Mikuś (dla klas 0 – IV).  Uczniowie w montażu słowno – muzycznym pożegnali górskie szlaki i nadmorskie plaże, których wspomnienie będzie towarzyszyć nam przez najbliższe dziesięć miesięcy. W nowy rok szkolny „tanecznym krokiem” weszli natomiast uczniowie ze Szkoły Tańca Thomas Dance, którzy zaprezentowali wspaniały pokaz tańców latynoamerykańskich.

Szczególnie ciepło i serdecznie powitani zostali pierwszoklasiści, którzy w tym samym dniu złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku.

Pełni optymizmu z wielką radością i entuzjazmem przywitaliśmy nowy rok szkolny, który przy wzajemnej pomocy i wspieraniu się na co dzień mamy nadzieję wspólnie spędzić w murach naszej szkoły.