Konkurs recytatorski „Poeci Dzieciom”dla klas I-III

Dnia 19.03.2015 r odbył się Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom” pod hasłem „Rady nie od parady” wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej.

Celem konkursu było: popularyzowanie twórczości Małgorzaty Strzałkowskiej, rozbudzanie zainteresowania poezją wśród dzieci, wyrabianie nawyku pięknej recytacji

Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych. Łącznie do konkursu przystąpiło 39 uczniów z klas I-III.

Spośród tej grupy uczniów, komisja w składzie: p. Karina Legutek, p. Maria Bawół, p. Katarzyna Szeląg wyłoniła zwycięzców.

Klasy pierwsze : I m Mateusz Sacha kl. I d , II m Wiktoria Żak kl. I b oraz Emilia Pytka kl. I e, III m Kamila Górka kl. I e

Klasy drugie: I m Kamila Rosa kl. II b, II m Kacper Mikołajek kl. II b, III m Zuzanna Szczepaniak kl.II d

Klasy trzecie: I m Julia Chrabąszcz kl. III c, II m Rozalia Zelek kl. III c, III m Aleksandra Krokosz kl. III c oraz Wiktoria Rudnicka kl. III a

Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone zwycięzcom podczas obchodów Światowego Dnia Książki.

Konkurs przygotowała oraz przeprowadziła p. Anna Duch przy współpracy p. Anety Franczyk.