Międzyszkolny Festiwal Piosenki Świetlicowej

Dobrą  okazją do wyrażania uczuć jest sztuka, a szczególnie muzyka, która bezpośrednio związana jest z uczuciami. Mówi się,  że muzyka łagodzi obyczaje i łączy pokolenia. Muzyka jest również wspaniałym „lekarstwem” na stres czy zły nastrój. To ona przecież uspakaja, pozwala rozładować napięcie emocjonalne, wycisza. Muzyka odpręża, poprawia nastrój, wywołuje uśmiech i daje poczucie szczęścia. To wystarczające powody, by jej słuchać.

Dlatego dnia 12.03.2015 roku odbył się w naszej szkole  II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Świetlicowej . Przybyłych gości: z PSP z Mokrzysk, PSP z Okocimia, PSP nr 2 z Jadownik, PSP nr 2 z Brzeska, PSP z Poręby Spytkowskiej i laureatów naszej szkoły oraz jury w składzie: Pan Krzysztof Szydłowski, Pani Karina Legutek, Pani Magdalena Szot, powitała Pani dyr. Dorota Wójcik.

Laureaci tegorocznego Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Świetlicowej:

w kategorii klas I

I miejsce  Kamila Górka z PSP nr 3 w Brzesku, II miejsce  Kinga Tucznio z PSP nr 2 w Brzesku, III miejsce Magdalena Święch z PSP w Porębie Spytkowskiej

w kategorii klas II

I miejsce Dominika Cholewa z PSP w Mokrzyskach, II miejsce Amelia Koczwara z PSP nr 2 w Jadownikach, III miejsce Aleksandra Zydroń z PSP w Okoimiu

w kategorii klas III

I miejsce Wiktoria Kica z PSP nr 3 w Brzesku, II miejsce  Kinga Dorosz z PSP nr 2 w Brzesku, III miejsce Emilia Hodurek z PSP w Porębie Spytkowskiej

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM . Organizatorzy: Aneta Franczyk , Lucyna Szot