ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca nasza tegoroczna szkolna przygoda dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Zanim jednak uczniowie udali się na zasłużony wypoczynek w odświętnych strojach zebrali się w hali sportowej, by wziąć udział  w uroczystej akademii.

Najpierw pani dyrektor, Dorota Wójcik,  podziękowała uczniom oraz pracownikom szkoły za całoroczny trud, a także gratulowała sukcesów i osiągnięć.  Życzenia uczniom i nauczycielom złożyła także przewodnicząca Rady Rodziców – pani Magdalena Bomert. Następnie przyszedł czas na odczytanie przez panią dyrektor nazwisk uczniów wpisanych do Złotej Księgi.

Kolejnym punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana pod kierunkiem pani Marzeny Pabian i Agnieszki Leś (dla klas V – VIII) oraz pani Janiny Górskiej i pani Renaty Libery (dla klas I – IV).

Wyjątkowym momentem akademii było pożegnanie absolwentów – uczniów klas ósmych, którzy podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły za osiem lat nauki, wsparcia i opieki.

Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania do klas, podczas których rozdano świadectwa, dyplomy i nagrody. Był to czas na wspólne rozmowy  i refleksje, wypełniony radością, ale też i łzami wzruszenia, szczególnie wśród ósmoklasistów.

Wszystkim uczniom życzymy miłego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta