STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

22 czerwca 2023 r. na hali sportowej w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia uczniom stypendiów za wysokie wyniki w nauce oraz za uzyskanie szczególnych osiągnięć w konkursach i zawodach sportowych. Na uroczystości zgromadzili się stypendyści wraz z rodzicami, fundatorzy nagród, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Na mocy decyzji komisji stypendialnych uhonorowano 110 uczniów.

Na początku uroczystości pani dyrektor Dorota Wójcik powitała wszystkich zebranych i przedstawiła tegoroczne regulaminy przyznawania nagród. Następnie z rąk pana Grzegorza Tobiasza wręczone zostały stypendia za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia, których fundatorem jest pan Krzysztof Ojczyk. Następnie na czerwonym dywanie pojawili się uczniowie, którzy na koniec roku szkolnego uzyskali wzorowe zachowanie oraz bardzo wysokie średnie ocen – powyżej 5,8 (klasy IV – VI) i 5,6 (klasy VII – VIII).  Wraz z rodzicami odebrali oni gratulacje z rąk pani dyrektor i przedstawicieli Szkolnej Rady Rodziców – pani Magdaleny Bomert i pana Grzegorza Tobiasza. W dalszej kolejności przyszedł czas na uhonorowanie wybitnych sportowców. Stypendia za wyjątkowe osiągnięcia w różnorodnych dyscyplinach sportowych oraz statuetki „Waleczne serce” wręczyli pani Joanna Fidelus – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko oraz pan Marek Małysa.

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Przyznane stypendia z pewnością przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla pozostałych uczniów będą mobilizacją do osiągnięcia sukcesu rówieśników.

Zapraszamy do obejrzenia galerii stypendystów.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta