Dzień Sportu

12 i 13 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Sportu. Głównym celem wydarzenia było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności ruchowej, kształtowanie zachowań prozdrowotnych, nabywanie wiary we własne siły i możliwości oraz wzbogacenie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo. Uczniowie mieli okazję wykazać się sprawnością fizyczną w turnieju piłki nożnej, w turnieju piłki koszykowej oraz w różnorodnych konkurencjach sprawnościowych przygotowanych na szkolnym boisku.

Dzień Sportu jak co roku był dniem wyjątkowym i udowodnił jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa sport. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie akcje i jesteśmy pewni, że nie zabraknie chętnych do wzięcia w nich udziału,  jeżeli nie jako uczestnicy, to jako zagrzewający do walki zawodników kibice.

O organizację wydarzenia zadbali nauczyciele wychowania fizycznego.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta