Narciarstwo alpejskie 2015 r

15 stycznia 2015 r odbyły się  zawody w narciarstwie alpejskim na szczeblu gminy. Miejscem rywalizacji najlepszych narciarzy był stok w Kluszkowcach. Naszą szkołę reprezentowało 21 zawodników. Łączny czas dwóch przejazdów slalomem między tyczkami decydował o kolejności miejsc na mecie.

Klasyfikacja końcowa dziewczęta :

Klasy I-IV  : 2m – Sacha Zuzanna, 4m – Sacha Emilia, 5m – Witkowska Emilia, 6m – Czapkowicz Agnieszka

klasy V-VI  : 1m – Pająk Anita, 3m – Pajor Weronika, 7m – Pawłowska Weronika

Klasyfikacja końcowa chłopcy :

klasy I – IV  : 1m – Garbień Franciszek, 2m – Okaz Oliwier, 3m – Babicz Bartosz, 7m – Sacha Bartosz, 8m – Witkowski Jakub, 9m – Klimek Kacper, 10m – Marecik Kamil, 12m – Grabarz Dominik.

klasy V – VI : 3m – Rzenno Igor, 5m – Woda Bartłomiej, 6m – Górski Wojciech, 7m – Babicz Krzysztof, 9m – Okaz Bartłomiej, 11m – Kądziołka Piotr.

*****

XIV Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego  odbyły się  3 lutego 2015 r na  stoku w Kluszkowcach. Na starcie rywalizowali uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z powiatu brzeskiego.

Klasyfikacja końcowa dziewczęta  :

Klasy I-II  : 1m – Sacha Emilia, 2m – Witkowska Oliwia. Klasy III – IV : 2m – Sacha Zuzanna, 4m – Czapkowicz Agnieszka, 5m – Brach Eryka, 7m – Kuzak Emilia.  Klasy V – VI : 1m – Pająk Anita, 3m – Pajor Weronika, 7m – Pawłowska Weronika.

Klasyfikacja końcowa chłopców :

Klasy I – II : 2m – Witkowski Jakub, 3m – Sacha Bartosz, 4m – Piechowicz Jakub, 5m – Grabarz Dominik. Klasy III-IV : 1m Okas Oliwier. Klasy V-VI : 3m – Górski Wojciech, 5m – Rzenno Igor, 6m – Woda Bartłomiej, 8m – Kądziołka Piotr, 9m – Okas Bartłomiej.