Wojciech Zastawnik wyróżniony w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Wojciech Zastawnik z klasy IV a wyróżniony w Ogólnopolskim  konkursie  plastycznym „Okolicznościowy medalion lub znaczek  pocztowy z okazji 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika”.

Organizator: Centrum Kultury Podgórza w Krakowie.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach  wiekowych

• klasy I-II,
  • III-IV,
  • V-VIII

Na konkurs należało wykonać projekty okolicznościowych medali lub znaczków pocztowych upamiętniających 550. rocznicę urodzin polskiego uczonego i astronoma Mikołaja Kopernika.

Na konkurs nadesłano 193 prace z całej Polski.  Z naszej szkoły projekty wykonali:

Alan Sukiennik z klasy IV a,  Filip Krzyściak i Lena Chruściel z klasy IV b, Miłosz Wójcik z klasy V c, Aleksandra Pabian  i Klara Sukiennik z klasy VII b.

Grażyna Pleśniarska – Gwizdała