Zabawa karnawałowa

Miło szaleć, kiedy czas po temu…

Po wielu pracowitych miesiącach, dziesiątkach sprawdzianów i kartkówek oraz niezliczonej ilości zadań domowych przyszedł czas na zabawę!

09.02.2015 roku  uczniowie naszej szkoły licznie przybyli na sylwestrowo-karnawałowo-walentynkową  imprezę, którą poprowadził znany w Brzesku duet  pod nazwą IMPRATEAM.  Doświadczona grupa, na czele której stoi pani Lilla Sztyler, zaproponowała naszej młodzieży najmodniejsze kawałki muzyczne, a także zorganizowała interesujący konkurs pod hasłem: ,,Jaka to melodia?’’ Opiekujący się dziećmi nauczyciele z ciekawością przysłuchiwali się bezbłędnie śpiewanym piosenkom.  Nie było motywu, którego by nie odgadnięto!

Sala gimnastyczna przypominała prawdziwą salę balową, wszystkim dopisywały humory, a za oknem sypał śnieg, który potęgował tę wyjątkową atmosferę szkolnej zabawy.

Tekst: Iwona Krzysztof

: Magdalena Głowacka – Zastawnik