Konkursy przedmiotowe i tematyczne

W styczniu odbyły się eliminacje rejonowe konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty. Wzięli w nich udział uczniowie, którzy w etapie szkolnym uzyskali co najmniej 75 % punktów możliwych do zdobycia.

Naszą szkołę reprezentowało bardzo liczne grono uczniów, których nazwiska prezentujemy poniżej:

KONKURS HUMANISTYCZNY:

Natalia Baniak VI A, Kornelia Hładun VI A,  Maria Kraj IV C, Maria Kubala VI C, Alicja Lechowicz VI C, Oliwia Olchawa V A,  Julia Plewa VI C; Paweł Serwin VI C,  Gabriela Wołek VI B

Opiekunowie: mgr Maria Bawół, mgr Justyna Krzywacka, mgr Edyta Szczepanek, mgr Iwona Krzysztof, mgr Dorota Wójcik

KONKURS MATEMATYCZNY:

Mateusz Grzyb VI D, Maria Mikołajek VI D, Gabriela  Wołek VI B, Julia Zych VI D

Opiekunowie: mgr Julita Chrabąszcz, mgr Barbara Musiał

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Magdalena Zdybel  VI D

Opiekun: mgr Katarzyna Dudzik

KONKURS HISTORYCZNY „WIELCY POLACY – WYBITNI GENERAŁOWIE”

Franciszek Garbień IV C, Anna Solak V D

Opiekun : mgr Grażyna Pleśniarska – Gwizdała

KONKURS INFORMATYCZNY „MAŁOPOLSKIE BALTIE 2015”

Mateusz Grzyb VI D, Wojciech Górski V D, Bartłomiej Tota VI D

Opiekun: mgr Michał Seremak

KONKURS PRZYRODNICZY „SKARBY PRZYRODY I ICH OCHRONA”

Julia Plewa VI C, Gabriela Wołek VI B

Opiekun: mgr Jadwiga Grocholska

Kolejny etap konkursów odbędzie się na szczeblu wojewódzkim. Zostaną do niego zakwalifikowani ci uczestnicy, którzy  w etapie rejonowym uzyskają co najmniej 75% punktów.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.