Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych zabawek, moda na misie nie przemija bo, „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”.

Z tej oto okazji, Biblioteka Szkolna zorganizowała konkurs na najsympatyczniejszego, najmilszego i najładniejszego Pluszowego Misia. Od 3 do 17  listopada wszystkie chętne dzieci, zarówno z młodszych, jak i starszych klas, przynosiły do biblioteki swoje ulubione przytulanki –Misie. Losowanie odbyło się w dniach od 18 do 25 listopada.
W dniu 25 listopada wszystkie głosy zostały podliczone. Spośród 118 maskotek jednogłośnie wyłoniono zwycięzce. Wygrał  miś o numerze 115 – Kamila Musiała z klasy 1a. Nagroda, zostanie wręczona na apelu z okazji Świąt Bożego Narodzenia.