WYCIECZKA KLAS 8A i 8D DO CZĘSTOCHOWY

W dniu 20 kwietnia uczniowie klasy 8a i 8d byli na wycieczce w Częstochowie. Uczestniczyli we mszy świętej ,którą odprawił ks. Krzysztof Romański w intencji młodzieży z klas 8 z naszej szkoły jako podziękowanie za przyjęty sakrament bierzmowania oraz z prośbą o dary Ducha Świętego i pomyślność podczas zbliżających się egzaminów.

Następnie młodzież zwiedziła Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej i podziwiała panoramę Częstochowy z wieży jasnogórskiego klasztoru. Później uczniowie obejrzeli w kinie fantastycznonaukowy film akcji Shazam! Gniew bogów .

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się ,aby zobaczyć ruiny jednego z najsłynniejszych i najbardziej okazałych zamków na Szlaku Orlich Gniazd -zamek w Ogrodzieńcu.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta