KOLEJNA GRUPA UCZNIÓW W INSTYTUCIE GOETHEGO W KRAKOWIE

Nasza współpraca z Instytutem Goethego kwitnie. Jesteśmy tam witani z radością i uśmiechem. Nasi uczniowie wiedzą o Instytucie sporo. Są i tacy, którzy po wizycie postanawiają przyjechać prywatnie i korzystać z zasobów biblioteki i Instytutu. Bardzo nas to to cieszy. Chcielibyśmy, by wszyscy zainteresowani uczniowie naszej szkoły mogli odwiedzić z nami to miejsce.

Kwiecień to szczególny miesiąc- rozpoczęliśmy go wizytą klasy 6c w Instytucie i zamkniemy go również warsztatami z lektorem języka niemieckiego w Krakowie.

4 kwietnia klasa 6c przeżyła ciekawą przygodę z językiem niemieckim. Wszyscy uczestnicy fantastycznie pracowali podczas warsztatów, byli zainteresowani i chyba naprawdę dobrze się bawili.

My nauczyciele, tymi wyjazdami, chcemy odczarować język niemiecki, który wielu kojarzy się niedobrze. Chcemy, by w naszej szkole niemiecki był przedmiotem lubianym, przedmiotem, który uczniowie będą dobrze wspominali; przedmiotem, na którym nie tylko uczmy się w ławkach, ale również (albo przede wszystkim) stawiamy na relacje. Relacje buduje się w działaniu, dlatego działamy nie bacząc na przeciwności, trudy i znoje.

Zapraszamy do kolejnej wspólnej przygody z językiem niemieckim na zakończenie miesiąca.

Nauczyciele j. niemieckiego

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta