SPEKTAKL PROFILAKTYCZNY „ROZERWANE DUSZE”

3 kwietnia uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w spektaklu „Rozerwane dusze” przygotowanym przez aktorów Teatrów Wrocławskiego  In – Art. Przedstawienie zostało zaprezentowane w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku.

Sztuka poruszała bardzo ważne problemy, na które narażeni są młodzi ludzie we współczesnym świecie m.in. uzależnienia od narkotyków, samotność, kompleksy. Po przedstawieniu odbyło się krótkie spotkanie z odtwórcami ról. Skierowali oni do widowni kilka wartościowych przesłań, nawiązujących do tematu przedstawienia.

Spektakl wzbudził wiele emocji, a także stworzył okazję do rozmów wychowawczych.

Udział naszych uczniów w przedstawieniu został dofinansowany przez Urząd Miasta w Brzesku. Dziękujemy!