UCZNIOWIE KLAS PIĄTYCH Z WIZYTĄ W INSTYTUCIE GOETHEGO W KRAKOWIE

28 marca uczniowie z klas 5a, 5b, 5c oraz 5d, którym język niemiecki wyjątkowo przypadł do gustu, mieli możliwość odwiedzenia słynnego już w naszej szkole Instytutu Goethego. Od długiego czasu współpracujemy z krakowskim Instytutem, gdzie uczestniczymy w rożnego rodzaju warsztatach, wystawach czy innych imprezach. Tym razem uczniowie wzięli udział w zajęciach w bibliotece. Najpierw dowiedzieli się trochę o tym, co to za miejcie, komu i do czego służy oraz co się w nim dzieje. Po części wykładowej odbył się quiz, podczas którego trzeba było się mocno nabiegać po całym Instytucie i wykonać rożne zadania. Nie obyło się bez nagród i drobnych upominków, które zawsze sprawiają radość.

Oprócz zajęć językowo- kulturalnych uczniowie przespacerowali się po urokliwym krakowskim Kazimierzu, odwiedzili lubiany przez wszystkich sklep Tiger oraz zjedli wspólny posiłek w restauracji.

Wyjazd zaliczamy do udanych, pouczających i ciekawych. A jeśli dołożymy do tego fakt, że dla niektórych była to pierwsza w życiu podroż pociągiem, to atrakcyjność naszego wyjazdu jeszcze wzrasta.

Zachęcamy wszystkich do pilnej nauki języka niemieckiego oraz wspólnych wyjazdów.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta