KOPERNIKOWSKI TALENT SHOW

8 marca jedna z sal naszej szkoły zamieniła się w prawdziwą kuźnię talentów. A wszystko za sprawą licznego udziału uczniów naszej szkoły w „Kopernikowskim Talent Show”,  organizowanym w ramach obchodów 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika oraz 480. rocznicy jego śmierci. Komisja w składzie: Dorota Wojtyś, Teresa Sediwy, Maja Leś, Magdalena Bomert i Gabriela Dziegiecka-Ożóg miała okazję podziwiać i ocenić ponad 40 różnych występów. Nie zabrakło prezentacji talentów tanecznych, muzycznych, plastycznych, recytacji, szachów, trików piłkarskich, teatru, akrobacji czy układania kostki Rubika na czas. Nie trudno się domyślić, że wybór tych najlepszych wcale nie był łatwy. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych uczniów.

NAGRODY GŁÓWNE:

Zofia Łazarz kl. 4b – śpiew

Kamila Hebda i Maksymilian Słaby 5b – taniec towarzyski

Zuzanna Sobusiak kl. 5c – recytacja

Tadeusz Ząbkowski kl. 2a – gra na ksylafonie

WYRÓŻNIENIA:

Julia Rojkowicz i Lena Licak kl. 4a – balet

Uczniowie klasy 4a: Hubert Bernacki, Zofia Kołpa, Rita Janora, Karolina Sułek, Anna Kolbusz, Oliwia Rybicka, Joanna Żak, Kacper Cierniak – przedstawienie teatralne

Ignacy Kusiak kl. 3a – układanie kostek Rubika

SPECJALNE NAGRODY KOMISJI:

Matylda Leniar klasa 0 i Ksawery Bernacki kl. 1b –taniec towarzyski

Franciszek Nowak kl. 2a – recytacja